Kariéra

Hľadáš prácu?

Čaká Vás práca v stabilnej spoločnosti so sieťou 53 prevádzok v mestách po celom Slovensku. V spoločnosti s tradíciou, kde môžete nadobudnúť profesionálne zručnosti, ktoré vedú k naplneniu Vašich predstáv o sebarealizácií, no taktiež získate nové vedomosti.

Firma INBOX s.r.o. ponúka uplatnenie na trvalý  pracovný pomer pre absolventov vysokých, stredných škôl a stredných odborných učilíšť (aj bez praxe) na oddeleniach záložní a predaja šperkov, spotrebného tovaru a elektroniky.

Voľné pracovné miesta

  • Zlatník / Leštič drahých kovov a predmetov, aj nevyučený bez praxe

    • Všeobecné informácie
      • Miesto práce
        • Južná trieda, Košice
      • Mzdové podmienky (brutto)
        • 1 030 EUR / mesiac
        • stravné 3,22€/deň
      • Termín nástupu
        • Ihneď alebo po dohode
      • Druh pracovného pomeru
        • Plný úväzok
      • Ukončenie výb. konania
        • 22.4.2024
    • Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
      • Zaujímavá práca s predpokladom pre prácu s jemnou motorikou. Rozmanitá práca s možnosťou sa rozvíjať.
        • Náplň práce:
        • čistenie, leštenie šperkov
        • príprava šperkov z drahých kovov na predaj
        • oprava šperkov
        • práca s laserom
    • Požiadavky na zamestnanca
      • Minimálne požadované vzdelanie
        • stredoškolské s maturitou
        • stredoškolské bez maturity
      • Požadovaná prax
        • Pozícia je vhodná aj pre absolventa bez praxe
      • Osobnostné predpoklady a zručnosti
        • spoľahlivosť
        • schopnosť a ochota učiť sa novým veciam
        • flexibilnosť
        • PRAX NIE JE PODMIENKOU
        • Všetko potrebné Vás naučíme v rámci plateného školiaceho pracovného procesu. Veľká výhoda je cit pre detail.
      • Ponúkame
        • komplexné zaškolenie (bez nákladov)
        • trvalý pracovný pomer
        • obľúbené výrazné zamestnanecké zľavy na náš tovar
        • prácu v stabilnej spoločnosti so sieťou pobočiek na Slovensku
        • zamestnanci majú prednostný prístup a zľavy k ponúkanému predávanému tovaru
        • pracovná doba: pondelok - piatok od 7:00 do 15:30
  • Pracovník/čka záložne v Piešťanoch

        • Piešťany
      • Nástupný plat
        • 925 € Brutto + stravné 3,22€ / deň
        • Výkonnostné odmeny (po odpracovaní troch mesiacov)
        • 24.04.2024
        • Oceňovanie šperkov a spotrebného tovaru
        • Predaj širokého sortimentu tovaru
        • Komunikácia so zákazníkom, odborné poradenstvo
        • Administratívne práce (uzatváranie záložných zmlúv, evidencia)
        • Obsluha registračnej pokladne a interných programov
        • Práca s hotovosťou
        • Príprava tovaru do ponuky e-shop
        • Stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou
        • komunikatívnosť
        • spoľahlivosť, precíznosť
        • zodpovednosť
        • ochota učiť sa
        • samostatnosť
      • Ponúkame
        • Práca v stabilnej spoločnosti
        • Zaškolenie (odborné vedomosti v oblasti tovaroznalectva, zručnosti v ohodnocovaní drahých kovov, skúsenosti s kultúrou jednania s klientom)
        • Pracovnú zmluvu na trvalý pracovný pomer
        • Výhodné zamestnanecké nákupy
        • Príspevky do DDP (po odpracovaní jedného roku)

V prípade záujmu vyplňte tento formulár, alebo zašlite svoj životopis na email:
Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov spĺňajúcich naše požiadavky, ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním svojho životopisu dávate súhlas so spracovaním a uchovaním svojich osobných údajov. Spracúvanie osobných údajov sa riadi nariadením EPaR EÚ č. 2016/679 (Odkaz) o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a zákonom SR 4. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Uchádzač potvrdzuje, že súhlas so spracovaním svojich osobných údajov nebol žiadnym spôsobom vynucovaný alebo podmieňovaný a došlo k nemu na základe dobrovoľnosti a výlučne za účelom riadneho spracovania životopisu.